Zaznacz stronę

Skandaliczna wypowiedź Joanny Lichockiej. Domagamy się reakcji!

Szanowna Pani Poseł,

niezwykle zszokowały mnie Pani słowa wypowiedziane podczas spotkania z wyborcami.
To skandal, że zakaz aborcji niepełnosprawnych dzieci jest dla Pani "nieludzki". Nie mogę również uwierzyć, jak mogła Pani powiedzieć, że obecne prawo, na mocy którego każdego roku morduje się w polskich szpitalach ponad 1000 dzieci, "bardzo dobrze chroni życie".
W trakcie tego samego spotkania promowała Pani swoją partię polityczną mówiąc, że "zródłem zaufania Polaków do ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego jest przede wszystkim wymiar moralny, etyczny Prawa i Sprawiedliwości". To oburzająca hipokryzja. Uważam, że swoją postawą shańbiła Pani urząd posła.
Jako parlamentarzysta jest Pani współodpowiedzialna za każde dziecko zamordowane w wyniku legalnych aborcji w Polsce. Dlatego stanowczo żądam aby przeprosiła Pani za swoje słowa i wezwała posłów PiS do natychmiastowego przyjęcia obywatelskiego projektu ustawy zakazującego aborcji niepełnosprawnych dzieci.
Pani zachowanie w tej sprawie będzie miało bezpośredni wpływ na moje decyzje wyborcze i głosowanie przy urnie.
Z poważaniem,

[signature]

Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Pro - Prawo do życia z siedzibą w Warszawie przy Placu Dąbrowskiego 2/4/32 (administrator danych) w celu informowania o realizacji działań statutowych, w tym do informowania o organizowanych akcjach społecznych. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych. Jeżeli nie chcecie Państwo, aby Wasze dane osobowe były przetwarzane przez Fundację Pro - Prawo do życia, prosimy o przesłanie tej informacji w formie pisemnej na adres Fundacji.
414 podpisy/ów

Podziel się ze znajomymi:

   

Ostatnio podpisali:
414Aleksandra M.Sty 25, 2019
413Michał G.Gru 15, 2018
412Marek D.Paź 15, 2018
411Marta K.Paź 11, 2018
410marian s.Paź 03, 2018
409Joanna K.Sie 06, 2018
408Andrzej C.Lip 16, 2018
407Błażej M.Cze 09, 2018
406Mirosław M.Cze 03, 2018
405Beata S.Maj 25, 2018

Powstrzymaj horror we Wrocławiu

Posłanka Joanna Lichocka powiedziała w trakcie spotkania z wyborcami, że zakaz aborcji niepełnosprawnych dzieci jest „nieludzki”. Dodała również, że obecne prawo, na mocy którego każdego roku morduje się w polskich szpitalach ponad 1000 dzieci, „bardzo dobrze chroni życie”. Domagamy się natychmiastowych przeprosin za te skandaliczne słowa oraz natychmiastowego przyjęcia projektu ustawy zakazującego aborcji eugenicznej.


P.T. Joanna Lichocka
posłanka na Sejm RP

Szanowna Pani Poseł,

niezwykle zszokowały mnie Pani słowa wypowiedziane podczas spotkania z wyborcami.

To skandal, że zakaz aborcji niepełnosprawnych dzieci jest dla Pani „nieludzki”. Nie mogę również uwierzyć, jak mogła Pani powiedzieć, że obecne prawo, na mocy którego każdego roku morduje się w polskich szpitalach ponad 1000 dzieci, „bardzo dobrze chroni życie”.

W trakcie tego samego spotkania promowała Pani swoją partię polityczną mówiąc, że „zródłem zaufania Polaków do ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego jest przede wszystkim wymiar moralny, etyczny Prawa i Sprawiedliwości”. To oburzająca hipokryzja. Uważam, że swoją postawą shańbiła Pani urząd posła.

Jako parlamentarzysta jest Pani współodpowiedzialna za każde dziecko zamordowane w wyniku legalnych aborcji w Polsce.

Dlatego stanowczo żądam aby przeprosiła Pani za swoje słowa i wezwała posłów PiS do natychmiastowego przyjęcia obywatelskiego projektu ustawy zakazującego aborcji niepełnosprawnych dzieci.

Pani zachowanie w tej sprawie będzie miało bezpośredni wpływ na moje decyzje wyborcze i głosowanie przy urnie.

Z poważaniem,