Zaznacz stronę

Apel do posłów

Szanowny Panie Pośle/Szanowna Pani Poseł
Zwracamy się do Pana/Pani z prośbą o zapoznanie się dokładnie z projektem „Stop Aborcji” i poparcie go w Sejmie podczas prac parlamentarnych.
Wkrótce Sejm będzie rozpatrywał obywatelską inicjatywę ustawodawczą. Celem projektu jest zapewnienie prawa do życia każdemu dziecku. Obecnie prawo do życia najsłabszych nie jest respektowane. Aborterzy mordują rocznie około tysiąca dzieci; w polskich szpitalach, za pieniądze polskich podatników, na podstawie obowiązujących ustaw.
Jeśli posłowie uważają, że niewinnych ludzi nie wolno zabijać, nie istnieje logiczny powód, dla którego projekt ustawy "Stop Aborcji" miałby zostać odrzucony. Zwracamy się więc jeszcze raz z prośbą o poparcie go podczas procesu legislacyjnego, a co za tym idzie, doprowadzenie do respektowania prawa do życia każdego dziecka w Polsce, również dziecka w łonie matki.
Matka Teresa z Kalkuty, kanonizowana niedawno i szanowana nie tylko przez chrześcijan, powiedziała: Kraj, który akceptuje aborcję, nie uczy obywateli kochania, lecz używania przemocy w celu otrzymania tego, czego chcą. Mamy nadzieję, że Pan, podobnie jak Matka Teresa, Jan Paweł II i większość Polaków, pragnie żyć w kraju, którego życie społeczne oparte jest na wartościach, wśród których prawo do życia ma fundamentalne znaczenie.
Wielką nadzieją Polaków przywiązanych do wartości moralnych było przejęcie władzy przez polityków odwołujących się do chrześcijańskiej tożsamości naszego narodu. Wkrótce minie rok od zaprzysiężenia Sejmu VIII kadencji. W tym czasie, w wyniku dzieciobójczej praktyki, zamordowano w polskich szpitalach 800 dzieci. Większość z nich zamordowano z powodu podejrzenia, że cierpią na Zespół Downa. Odpowiedzialność za te zbrodnie spada na rządzących.
Wkrótce będzie okazja do zmiany tego barbarzyńskiego prawa. Prawie pół miliona Polaków poparło swoimi podpisami projekt całkowicie zakazujący aborcji. 66% Polaków uważa, że „zawsze i niezależnie od okoliczności, życie ludzkie powinno być chronione od poczęcia do naturalnej śmierci”. (Badanie CBOS z marca 2016 r.) Mamy nadzieję, że poprze Pan/Pani prawo czyniące zadość tym oczekiwaniom. Prosimy o jasną deklarację w tej sprawie.

**twój podpis**

2,581 signatures = 52% cel
0
5,000

Podziel się ze znajomymi!

   

Ostatnio podpisali:
2,581 Piotr P. Lis 03, 2018
2,580 Kazimierz M. Kwi 25, 2018
2,579 Boguslaw B. Kwi 25, 2018
2,578 ZOFIA A. Kwi 25, 2018
2,577 Feliks M. Kwi 24, 2018
2,576 Barbara K. Kwi 24, 2018
2,575 Danuta S. Kwi 24, 2018
2,574 Jan M. Mar 30, 2018
2,573 Bernadeta S. Mar 30, 2018
2,572 Agnieszka S. Mar 29, 2018

 

Apel do posłów

Każdego roku w polskich szpitalach aborterzy legalnie zabijają ponad tysiąc nienarodzonych dzieci! Głównie z powodu podejrzenia o chorobę. Mordercze prawo niszczy fundamenty moralne naszej Ojczyzny. Chcemy to zmienić. Projekt ”Stop Aborcji” ma za zadanie zlikwidować tak zwane „wyjątki aborcyjne”, w których śmierć ponosi tyle dzieci oraz sprawić, że niedozwolone stanie się zabijanie nienarodzonych. Będzie zaś można prowadzić czynności ratujące matkę, nawet jeśli terapia będzie ryzykowna dla dziecka. Wzywamy więc do podpisania się pod prośbą o poparcie inicjatywy ustawodawczej w Sejmie, ratującej życie zarówno matki, jak i dziecka. Uświadom posłów, że Polska stoi murem za życiem!

Szanowny Panie Pośle/Szanowna Pani Poseł,

Zwracamy się do Pana/Pani z prośbą o zapoznanie się dokładnie z projektem „Stop Aborcji” i poparcie go w Sejmie podczas prac parlamentarnych.

Wkrótce Sejm będzie rozpatrywał obywatelską inicjatywę ustawodawczą. Celem projektu jest zapewnienie prawa do życia każdemu dziecku. Obecnie prawo do życia najsłabszych nie jest respektowane. Aborterzy mordują rocznie około tysiąca dzieci; w polskich szpitalach, za pieniądze polskich podatników, na podstawie obowiązujących ustaw.

Jeśli posłowie uważają, że niewinnych ludzi nie wolno zabijać, nie istnieje logiczny powód, dla którego projekt ustawy „Stop Aborcji” miałby zostać odrzucony. Zwracamy się więc jeszcze raz z prośbą o poparcie go podczas procesu legislacyjnego, a co za tym idzie, doprowadzenie do respektowania prawa do życia każdego dziecka w Polsce, również dziecka w łonie matki.

Matka Teresa z Kalkuty, kanonizowana niedawno i szanowana nie tylko przez chrześcijan, powiedziała: Kraj, który akceptuje aborcję, nie uczy obywateli kochania, lecz używania  przemocy w celu otrzymania tego, czego chcą. Mamy nadzieję, że Pan, podobnie jak Matka Teresa, Jan Paweł II i większość Polaków, pragnie żyć w kraju, którego życie społeczne oparte jest na wartościach, wśród których prawo do życia ma fundamentalne znaczenie.

Wielką nadzieją Polaków przywiązanych do wartości moralnych było przejęcie władzy przez polityków odwołujących się do chrześcijańskiej tożsamości naszego narodu. Wkrótce minie rok od zaprzysiężenia Sejmu VIII kadencji. W tym czasie, w wyniku dzieciobójczej praktyki, zamordowano w polskich szpitalach  800 dzieci. Większość z nich zamordowano z powodu podejrzenia, że cierpią na Zespół Downa. Odpowiedzialność za te zbrodnie spada na rządzących.

Wkrótce będzie okazja do zmiany tego barbarzyńskiego prawa. Prawie pół miliona Polaków poparło swoimi podpisami projekt całkowicie zakazujący aborcji. 66% Polaków uważa, że „zawsze i niezależnie od okoliczności, życie ludzkie powinno być chronione od poczęcia do naturalnej śmierci”. (Badanie CBOS z marca 2016 r.) Mamy nadzieję, że poprze Pan/Pani prawo czyniące zadość tym oczekiwaniom.  Prosimy o jasną deklarację w tej sprawie.