Zaznacz stronę

NIE! dla promotorów aborcji na Gali Szlachetnej Paczki

Szanowni Państwo,

wyrażam oburzenie i stanowczy sprzeciw wobec podjęcia przez "Szlachetną Paczkę" współpracy z Natalią Przybysz.

Poprzez swoją decyzję wyraziliście poparcie dla osoby, która publicznie chwaliła się zamordowaniem własnego dziecka z powodu niechęci do zmiany pieluch i posiadania zbyt małego mieszkania. Tym samym udzielacie również wsparcia dla politycznych celów radykalnego lobby aborcyjnego, które reprezentuje Przybysz - gdyż nie tylko nie wyraziła ona skruchy z powodu tego co zrobiła, ale też publicznie angażowała się w projekty mające na celu legalizację aborcji w Polsce.

Wzywam Państwa do natychmiastowego zaprzestania współpracy z Natalią Przybysz!

Z poważaniem, 

[signature]

Osoba składająca niniejsze oświadczenie (dalej „Uprawniony”) oświadcza, że została poinformowana o przetwarzaniu jej danych osobowych przez Administratora na zasadach określonych niniejszym dokumentem

2,486 podpisy/ów

Podziel się ze znajomymi:

   

Ostatnio podpisali:
2,486Izabella C.Mar 28, 2019
2,485Tomasz R.Mar 19, 2019
2,484Marcin O.Mar 15, 2019
2,483Mirosław M.Mar 13, 2019
2,482Luiza K.Mar 13, 2019
2,481jolanta b.Mar 08, 2019
2,480Anna i Władysław M.Mar 07, 2019
2,479Katarzyna G.Mar 07, 2019
2,478Beata S.Mar 07, 2019
2,477Tomasz F.Mar 07, 2019

Powstrzymaj horror we Wrocławiu

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się XVIII edycja Gali „Szlachetnej Paczki”. Organizatorzy zaprosili na nią Natalię Przybysz – piosenkarkę, która publicznie chwaliła się zamordowaniem własnego dziecka, gdyż – jak mówiła – nie chciało jej się zmieniać pieluch i miała za małe mieszkanie.

Przybysz nie tylko nie wyraziła żalu z powodu zamordowania dziecka, ale zasłynęła również udzieleniem swojego poparcia dla politycznych celów skrajnie proaborcyjnego lobby, którego celem jest upowszechnienie zabijania nienarodzonych dzieci w Polsce.

Dlatego wzywamy „Szlachetną Paczkę” do natychmiastowego wycofania się ze współpracy z Natalią Przybysz i skierowanie przeprosin do tysięcy sympatyków i wolontariuszy, oburzonych z powodu porzucenia podstawowych wartości, jakie od początku przyświecały tej inicjatywie


Stowarzyszenie WIOSNA
Kraków

Szanowni Państwo,

wyrażam oburzenie i stanowczy sprzeciw wobec podjęcia przez „Szlachetną Paczkę” współpracy z Natalią Przybysz.

Poprzez swoją decyzję wyraziliście poparcie dla osoby, która publicznie chwaliła się zamordowaniem własnego dziecka z powodu niechęci do zmiany pieluch i posiadania zbyt małego mieszkania. Tym samym udzielacie również wsparcia dla politycznych celów radykalnego lobby aborcyjnego, które reprezentuje Przybysz – gdyż nie tylko nie wyraziła ona skruchy z powodu tego co zrobiła, ale też publicznie angażowała się w projekty mające na celu legalizację aborcji w Polsce.

Wzywam Państwa do natychmiastowego zaprzestania współpracy z Natalią Przybysz!

Z poważaniem,