Zaznacz stronę

NIE! dla promotorów aborcji na Gali Szlachetnej Paczki

Szanowni Państwo,

wyrażam oburzenie i stanowczy sprzeciw wobec podjęcia przez "Szlachetną Paczkę" współpracy z Natalią Przybysz.

Poprzez swoją decyzję wyraziliście poparcie dla osoby, która publicznie chwaliła się zamordowaniem własnego dziecka z powodu niechęci do zmiany pieluch i posiadania zbyt małego mieszkania. Tym samym udzielacie również wsparcia dla politycznych celów radykalnego lobby aborcyjnego, które reprezentuje Przybysz - gdyż nie tylko nie wyraziła ona skruchy z powodu tego co zrobiła, ale też publicznie angażowała się w projekty mające na celu legalizację aborcji w Polsce.

Wzywam Państwa do natychmiastowego zaprzestania współpracy z Natalią Przybysz!

Z poważaniem, 

**twój podpis**

2,497 signatures

Podziel się ze znajomymi!

   

Ostatnio podpisali:
2,497 Jolanta R. Sie 12, 2019
2,496 Paweł U. Sie 09, 2019
2,495 Beata P. Lip 16, 2019
2,494 ireneusz w. Lip 15, 2019
2,493 Natalia K. Lip 12, 2019
2,492 Paulina G. Lip 11, 2019
2,491 Marek J. Lip 11, 2019
2,490 Marek S. Lip 11, 2019
2,489 Tadeusz S. Lip 10, 2019
2,488 Piotr M. Lip 10, 2019

Powstrzymaj horror we Wrocławiu

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się XVIII edycja Gali „Szlachetnej Paczki”. Organizatorzy zaprosili na nią Natalię Przybysz – piosenkarkę, która publicznie chwaliła się zamordowaniem własnego dziecka, gdyż – jak mówiła – nie chciało jej się zmieniać pieluch i miała za małe mieszkanie.

Przybysz nie tylko nie wyraziła żalu z powodu zamordowania dziecka, ale zasłynęła również udzieleniem swojego poparcia dla politycznych celów skrajnie proaborcyjnego lobby, którego celem jest upowszechnienie zabijania nienarodzonych dzieci w Polsce.

Dlatego wzywamy „Szlachetną Paczkę” do natychmiastowego wycofania się ze współpracy z Natalią Przybysz i skierowanie przeprosin do tysięcy sympatyków i wolontariuszy, oburzonych z powodu porzucenia podstawowych wartości, jakie od początku przyświecały tej inicjatywie


Stowarzyszenie WIOSNA
Kraków

Szanowni Państwo,

wyrażam oburzenie i stanowczy sprzeciw wobec podjęcia przez „Szlachetną Paczkę” współpracy z Natalią Przybysz.

Poprzez swoją decyzję wyraziliście poparcie dla osoby, która publicznie chwaliła się zamordowaniem własnego dziecka z powodu niechęci do zmiany pieluch i posiadania zbyt małego mieszkania. Tym samym udzielacie również wsparcia dla politycznych celów radykalnego lobby aborcyjnego, które reprezentuje Przybysz – gdyż nie tylko nie wyraziła ona skruchy z powodu tego co zrobiła, ale też publicznie angażowała się w projekty mające na celu legalizację aborcji w Polsce.

Wzywam Państwa do natychmiastowego zaprzestania współpracy z Natalią Przybysz!

Z poważaniem,