Zaznacz stronę

Skandaliczna wypowiedź Joanny Lichockiej. Domagamy się reakcji!

Szanowna Pani Poseł,

niezwykle zszokowały mnie Pani słowa wypowiedziane podczas spotkania z wyborcami.
To skandal, że zakaz aborcji niepełnosprawnych dzieci jest dla Pani "nieludzki". Nie mogę również uwierzyć, jak mogła Pani powiedzieć, że obecne prawo, na mocy którego każdego roku morduje się w polskich szpitalach ponad 1000 dzieci, "bardzo dobrze chroni życie".
W trakcie tego samego spotkania promowała Pani swoją partię polityczną mówiąc, że "zródłem zaufania Polaków do ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego jest przede wszystkim wymiar moralny, etyczny Prawa i Sprawiedliwości". To oburzająca hipokryzja. Uważam, że swoją postawą shańbiła Pani urząd posła.
Jako parlamentarzysta jest Pani współodpowiedzialna za każde dziecko zamordowane w wyniku legalnych aborcji w Polsce. Dlatego stanowczo żądam aby przeprosiła Pani za swoje słowa i wezwała posłów PiS do natychmiastowego przyjęcia obywatelskiego projektu ustawy zakazującego aborcji niepełnosprawnych dzieci.
Pani zachowanie w tej sprawie będzie miało bezpośredni wpływ na moje decyzje wyborcze i głosowanie przy urnie.
Z poważaniem,

[signature]

Osoba składająca niniejsze oświadczenie (dalej „Uprawniony”) oświadcza, że została poinformowana o przetwarzaniu jej danych osobowych przez Administratora na zasadach określonych niniejszym dokumentem

425 podpisy/ów

Podziel się ze znajomymi:

   

Ostatnio podpisali:
425Ks.Józef O.Cze 04, 2019
424Dorota C.Mar 23, 2019
423Marcin O.Mar 15, 2019
422Luiza K.Mar 13, 2019
421Renata S.Mar 07, 2019
420Adrian O.Mar 07, 2019
419Tomasz F.Mar 07, 2019
418Dariusz J.Mar 06, 2019
417Michał P.Mar 06, 2019
416Kaja T.Mar 06, 2019

Powstrzymaj horror we Wrocławiu

Posłanka Joanna Lichocka powiedziała w trakcie spotkania z wyborcami, że zakaz aborcji niepełnosprawnych dzieci jest „nieludzki”. Dodała również, że obecne prawo, na mocy którego każdego roku morduje się w polskich szpitalach ponad 1000 dzieci, „bardzo dobrze chroni życie”. Domagamy się natychmiastowych przeprosin za te skandaliczne słowa oraz natychmiastowego przyjęcia projektu ustawy zakazującego aborcji eugenicznej.


P.T. Joanna Lichocka
posłanka na Sejm RP

Szanowna Pani Poseł,

niezwykle zszokowały mnie Pani słowa wypowiedziane podczas spotkania z wyborcami.

To skandal, że zakaz aborcji niepełnosprawnych dzieci jest dla Pani „nieludzki”. Nie mogę również uwierzyć, jak mogła Pani powiedzieć, że obecne prawo, na mocy którego każdego roku morduje się w polskich szpitalach ponad 1000 dzieci, „bardzo dobrze chroni życie”.

W trakcie tego samego spotkania promowała Pani swoją partię polityczną mówiąc, że „zródłem zaufania Polaków do ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego jest przede wszystkim wymiar moralny, etyczny Prawa i Sprawiedliwości”. To oburzająca hipokryzja. Uważam, że swoją postawą shańbiła Pani urząd posła.

Jako parlamentarzysta jest Pani współodpowiedzialna za każde dziecko zamordowane w wyniku legalnych aborcji w Polsce.

Dlatego stanowczo żądam aby przeprosiła Pani za swoje słowa i wezwała posłów PiS do natychmiastowego przyjęcia obywatelskiego projektu ustawy zakazującego aborcji niepełnosprawnych dzieci.

Pani zachowanie w tej sprawie będzie miało bezpośredni wpływ na moje decyzje wyborcze i głosowanie przy urnie.

Z poważaniem,