Zaznacz stronę

Skandaliczna wypowiedź Joanny Lichockiej. Domagamy się reakcji!

Szanowna Pani Poseł,

niezwykle zszokowały mnie Pani słowa wypowiedziane podczas spotkania z wyborcami.
To skandal, że zakaz aborcji niepełnosprawnych dzieci jest dla Pani "nieludzki". Nie mogę również uwierzyć, jak mogła Pani powiedzieć, że obecne prawo, na mocy którego każdego roku morduje się w polskich szpitalach ponad 1000 dzieci, "bardzo dobrze chroni życie".
W trakcie tego samego spotkania promowała Pani swoją partię polityczną mówiąc, że "zródłem zaufania Polaków do ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego jest przede wszystkim wymiar moralny, etyczny Prawa i Sprawiedliwości". To oburzająca hipokryzja. Uważam, że swoją postawą shańbiła Pani urząd posła.
Jako parlamentarzysta jest Pani współodpowiedzialna za każde dziecko zamordowane w wyniku legalnych aborcji w Polsce. Dlatego stanowczo żądam aby przeprosiła Pani za swoje słowa i wezwała posłów PiS do natychmiastowego przyjęcia obywatelskiego projektu ustawy zakazującego aborcji niepełnosprawnych dzieci.
Pani zachowanie w tej sprawie będzie miało bezpośredni wpływ na moje decyzje wyborcze i głosowanie przy urnie.
Z poważaniem,

**twój podpis**

433 signatures

Podziel się ze znajomymi!

   

Ostatnio podpisali:
433 Wojtek J. Sie 05, 2019
432 ireneusz w. Lip 15, 2019
431 Marian T. Lip 14, 2019
430 Barbara W. Lip 11, 2019
429 Anna W. Lip 11, 2019
428 Marek J. Lip 11, 2019
427 Marek S. Lip 11, 2019
426 Lilla L. Lip 10, 2019
425 Ks.Józef O. Cze 04, 2019
424 Dorota C. Mar 23, 2019

Powstrzymaj horror we Wrocławiu

Posłanka Joanna Lichocka powiedziała w trakcie spotkania z wyborcami, że zakaz aborcji niepełnosprawnych dzieci jest „nieludzki”. Dodała również, że obecne prawo, na mocy którego każdego roku morduje się w polskich szpitalach ponad 1000 dzieci, „bardzo dobrze chroni życie”. Domagamy się natychmiastowych przeprosin za te skandaliczne słowa oraz natychmiastowego przyjęcia projektu ustawy zakazującego aborcji eugenicznej.


P.T. Joanna Lichocka
posłanka na Sejm RP

Szanowna Pani Poseł,

niezwykle zszokowały mnie Pani słowa wypowiedziane podczas spotkania z wyborcami.

To skandal, że zakaz aborcji niepełnosprawnych dzieci jest dla Pani „nieludzki”. Nie mogę również uwierzyć, jak mogła Pani powiedzieć, że obecne prawo, na mocy którego każdego roku morduje się w polskich szpitalach ponad 1000 dzieci, „bardzo dobrze chroni życie”.

W trakcie tego samego spotkania promowała Pani swoją partię polityczną mówiąc, że „zródłem zaufania Polaków do ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego jest przede wszystkim wymiar moralny, etyczny Prawa i Sprawiedliwości”. To oburzająca hipokryzja. Uważam, że swoją postawą shańbiła Pani urząd posła.

Jako parlamentarzysta jest Pani współodpowiedzialna za każde dziecko zamordowane w wyniku legalnych aborcji w Polsce.

Dlatego stanowczo żądam aby przeprosiła Pani za swoje słowa i wezwała posłów PiS do natychmiastowego przyjęcia obywatelskiego projektu ustawy zakazującego aborcji niepełnosprawnych dzieci.

Pani zachowanie w tej sprawie będzie miało bezpośredni wpływ na moje decyzje wyborcze i głosowanie przy urnie.

Z poważaniem,